Duszpasterze

KS. PRAŁAT STANISŁAW KUDLIK 

proboszcz
data święceń 1979-05-24
w parafii od 2007-01-01

KS. MARCIN RAŚ

wikariusz
data święceń 2008-05-31
w parafii od 2018-09-01

KS. DAWID MADEJ

wikariusz
data święceń 2019-05-25
w parafii od 2019-08-28

IMG_8706.heic
7R8A4585-uai-2880x1920_edited.jpg